Hakkımızda

Firmamız 23 Temmuz 1987 tarihinde Manisa'da 15 m2 yerde kurulmuştur. Firmamız oto aksesuar ve dizayn konusunda hizmet vermektedir.

Tasarımlarımızla siz müşterilerimizin ihtiyacına en uygun donanım ve hizmet vermek anlayışı ile  çözümsel  odaklı bir hizmet politikamız bulunmaktadır.
 
Geniş ürün yelpazemiz ve farklı Ürünlerimiz,çözümlerimiz,satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız  güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan ve ilk tercih edilen şirket olmayı başardık.
 
Birlik Oto, Oto aksesuar sektöründe yılların verdiği tecrübeyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor.Tüm çeşit ve ürünlerde kaliteyi uygun fiyata bulabilirsiniz.Yıl boyunca devam eden kampanyalarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız Manisa'da sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.
 
Firmamız şu an Garaj yanında 350 m2 lik yerinde siz müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmaktadır. Birlik oto satış sonrası desteği ile de oto aksesuar konusunda Manisa'da en iyi hizmeti vermektedir.